loader

Depomuzu Yeniliyoruz

Yeni Yatırımlarımızla Teknolojiyi Yakından Takip Etmeye Devam Ediyoruz!
2024 yılına; depo kapasitemizi arttırarak başladık. Sektörde en geniş ürün, aksesuar ve yedek parça kapasitemizle hizmet sunmaya devam ediyoruz. 10.000 m2 kapalı depolama alanımızda mevcut raf sistemlerimizi;  Mezanin 4 Katlı ve Çift Derinlikli (Double Deep) Yeni Raf Sistemleri ile yeniledik.
Mezanin 4 Katlı Yeni Raf Sistemi ile; Yedek Parçalarımızı 16.000 kap’dan 26.000 kap’a, Çift Derinlikli (Double Deep) Yeni Raf Sistemi ile de; mevcut 4.000 palet kapasitemizi 7.000 adede çıkararak, %75 arttırdığımız depo kapasitemizi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni raf sistemlerimiz ile;
•Mevcut depomuzda ilave bir depolama veya çalışma alanı kazanarak bayi ve son kullanıcılarımıza daha hızlı bir hizmet sunmuş olacağız.
•Tüm ürün, aksesuar ve yedek parçalarımız; gelişmiş adresleme sistemi ile yönetilerek, hızlı bir şekilde temin ve kargolama süreci ile ulaştırılacaktır.
•Sipariş girildiği andan itibaren tek mezanin içerisinde bulunan yedek parçalar tek kişi sorumluluğunda kolaylıkla siparişlere eklenecek.
•Güvenli ve emniyetli operasyonlara imkan tanıyan yeni raf sistemimiz sayesinde, olası deprem gibi afet durumlarına karşı ürün, aksesuar ve yedek parçalarımız minimum seviyede etkilenmiş olacak.
•Genişlemiş, verimli ve etkin bir çalışma ortamı sayesinde boşaltma, yükleme ve mal erişimini daha rahat yapmak, zamandan ve işçilikten tasarruf etmek hedefimiz.
Büyümek, gelişmek için yatırımlara önem veriyor, sizlere daha iyi ve daha hızlı, kusursuz bir hizmet sunmak için ihtiyaçlara yönelik düşünerek çok çalışıyoruz.


Yukarı