loader

Ceo Mesajı

Çok Değerli İş Ortaklarım, Sevgili Semak Ailem ve gönül bağı ile bizlere bağlı son kullanıcılarımız,

1949 yılında dedemiz Sn. Süleyman Yağızyılmaz ile yola çıkılan, 2023 yılında aramızdan ayrılan, ülkemize ve tarım sektörüne büyük katkılar sağlamış, bizlerden kılavuzluğunu esirgemeyerek, daima yol gösterip ilham vermiş olan, sektör duayeni, Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Sevgili Babam Sn. Rafet Keleş tarafından temelleri atılan, şuan ise birlikte omuz omuza yürüdüğümüz, Semak’ın yarınlarının öncüsü, 4. Jenerasyon, dinamik ve yenilikçi vizyonu ile Genel Müdürümüz, Sevgili Oğlum Tolga Keleş’in yönetimindeki Semak bugün 75 yaşında!

İlk günkü gayret ve işimize olan bağlılığımız ile durmadık, başarılarımızı daha da katlayarak çoğalttık ve bugün sektördeki saygınlığımız ve tecrübemize ulaştık. Biz kısa vadeli kararlar almak yerine, her zaman uzun dönemli hedeflere odaklanmaya özen gösterdiğimiz için başarılı olduk. Adımlarını planlayarak atan, amacını doğru yorumlayan, kendini sürekli yenileyen ve çıtayı daima yükselten bir firma olarak sizlerle büyümeye devam edeceğiz. Çünkü Semak; 75 yıllık geçmişiyle, çalışanlarıyla, bayileriyle, tedarikçileriyle ve tüm paydaşlarıyla çok özel ve çok büyük bir aile.
Semak olarak hedefimizin üzerinde, çok başarılı bir yıl geçirdik. Bu gurur verici tablo hepimizin ortak eseridir. Şimdi ise 2024’e hazırız. Mutlu anılar biriktireceğimiz, nice güzel yarınlar temenni ediyorum.

Ülkemizin yarınlarına güveniyor, her geçen gün genişleyen ürün yelpazemiz tarım, orman ve bahçecilik sektörü için yenilikler sağlıyor ve müşterilerimiz için büyük bir katma değer sunuyoruz. Sektörün kuzey yıldızı olarak; vizyoner bakış açımızla teknolojiye, gelişime ve en önemlisi de insana yatırımlarımıza devam ediyoruz.

2024 yılında da tarıma dair yeni şeyler söylemeye devam edeceğiz. Teknolojik geleceğin temsilcisi olacağımız yeni marka ve ürünlerimiz ile Eşsiz Cumhuriyetimizin 100. , Büyük Semak Ailesi’nin ise 75. Kuruluş yılında tüm gücümüz ve tecrübemizle bugünden yarınları hazırlamaya, ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz.

Birlikte yürüdüğümüz bu uzun yolda başarılarımıza katkısı olan, sürdürülebilir kılan, destekleyen, bizi daima ileriye taşıyan siz değerli iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza, çiftçimize, esnafımıza, tüccarımıza ve milletimize kalpten şükranlarımı sunuyor; sağlıklı, mutlu, başarılı, huzurlu ve bereketli bir yıl diliyorum.

İnanıyorum ki; 75 yıllık köklü tarihinden beslenen Semak, sıkı sıkıya bağlı olduğu dürüst ticaret anlayışı, tutkusu ve şeffaflığıyla geleceğe emin adımlarla yürümeye ve güzel Türkiye’mizin ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

SÜLEYMAN KELEŞ
Yukarı